| USAID/Georgia - ის ეკონომიკური უსაფრთხოების პროგრამის ხელშეწყობით, 20 და 21 მაისს გაიმართება მწვანე ბაზრის ღონისძიება დედაენის ბაღში. ღონისძიების ორგანიზატორები „ვინტილატორი“ და "ბეთერფლაი". რა არის მწვანე ბაზარი? მწვანე ბაზარი არის მწვანე მომავალზე სასაუბრო პლატფორმა, რომლის ყველა პარტნიორი მაღალი სოციალური კორპორაციული პასუხისმგებლობით გამოირჩევა. რა დაგხვდებათ მარკეტზე: სოციალური საწარმოები და მწვანე მეწარმეები მდგრადი მოდისა და პროდუქტის შემქმნელები ვინტაჟური სამოსისა, აქესუარებისა და შეკეთებული ნივთების ზონა კვება ბაზარზე გვექნება ვეგეტარიანული, ხოლო ბარი დახუნძლული, თან შესაშურ ფასად არტისტების ინსტალაციები საუბრებისა და ვორქშოფების სივრცე სპონსორების, პარტნიორებისა და მხარდამჭერების ინტერაქტიული აქტივობები მონაწილეობის მისაღებად შეავსეთ ფორმა: https://forms.gle/7186PAAn83Lw4Zwj6
წყარო: The USAID Economic Security Program
28-02-2019 ნუშისა და კაკლის მწარმოებელთა ასოციაციის ორგანიზებით ფერმერებისთვის უცხოელი აგრონომების მასტერკლასი გაიმართა |