ბლოგპოსტების კონკურსი მოსწავლეებისთვის
| პოსტების მიღება დაიწყება 1 თებერვლიდან და გაგრძელდება ერთი თვის განმავლობაში, 28 თებერვლის 12 საათამდე. შემდეგ გამოქვეყნდება საუკეთესო ნამუშევრები. გამოქვეყნებიდან ერთი თვის განმავლობაში, 31 მარტამდე გამოვლინდება ორი გამარჯვებული. ერთ გამარჯვებულს გამოავლენს „ლიბერალის“ რედაქცია. მეორე გამარჯვებულს კი liberali.ge-ზე წაკითხვის რაოდენობა, რომელიც აღირიცხება Analytics-ს მეშვეობით; გამარჯვებულები საჩუქრად მიიღებენ 300-ლარიან ვაუჩერებს წიგნების მაღაზიებში. მოსწავლეებმა უნდა ისაუბრონ თემის აქტუალობაზე, ბულინგის მაგალითებზე; გამოთქვან მოსაზრებები პრობლემის გამომწვევ მიზეზებსა და მისი გადაჭრის გზებზე... ბლოგპოსტის ზომა არ უნდა აღემატებოდეს 800 სიტყვას. მას უნდა ჰქონდეს სათაური, მიეთითოს ავტორის სახელი, გვარი, სკოლა, ასაკი და კლასი. კონკურსატმა უნდა გამოგზავნოს საკუთარი ფოტო, რომელიც ბლოგპოსტს ქავერად დაედება. კონკურსანტებმა ბლოგპოსტი უნდა გამოგზავნონ ელ ფოსტაზე: liberalikonkursi@gmail.com |
15-04-2019 თამარ ქალდანი - სახელმწიფო ინსპექტორის სამსახურის პირველ ივლისს ასამოქმედებლად კონკრეტული თანხა გამოყოფილი არ არის |
17-02-2023 ვქმნით მეცნიერების მომავალს - საქართველოს ბანკისა და კომაროვის სკოლის STEM სკოლაში რეგისტრაცია დაიწყო |
06-09-2019 შემოსავლების სამსახურის უფროსმა ბიზნესასოციაციების წარმომადგენლებს საგადასახადო სფეროში დაგეგმილი ინიციატივები გააცნო |