"ერთობლივი ძალისხმევა ქალთა ეკონომიკური გაძლიერებისთვის საქართველოში" ფარგლებში ქალი მეწარმეებისთვის ენერგოფექტურობაზე ტრეინინგი მიმდინაორებს
1640
⭕️ ამწუთებში ფაბრიკაში , საქართველოს ფერმერთა ასოციაციის ორგანიზებით, პროექტის "ერთობლივი ძალისხმევა ქალთა ეკონომიკური გაძლიერებისთვის საქართველოში" ფარგლებში ქალი მეწარმეებისთვის ენერგოფექტურობაზე ტრეინინგი მიმდინაორებს.
⭕️ შეხვედრას პროექტის მონაწილე ის მეწარმეები ესწრებიან,რომლებიც სასათბურე და აგროტურიზმის ბიზნესის წარმომადგენლები არიან.
✅ტრენინგის ფარგლებში,რომელსაც "ენერგოეფექტურობის ცენტრი საქართველოს" ტრენერი კონსტანტინე უხღვება, ბიზნესის მიერ ენერგიის ეფექტურად მოხმარების მხრივ არსებულ გამოწვევებზე მსჯელობენ.
✅ პროექტს "ერთობლივი ძალისხმევა ქალთა ეკონომიკური გაძლიერებისთვის საქართველოში" საქართველოს ფერმერთა ასოციაცია გაეროს ქალთა ორგანიზაციასთან პარტნიორობით და ნორვეგიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს ფინანსური მხარდაჭერით ახორციელებს.